Ankara

Ankara

Plures, Türkiye'nin sağlık alanında önde gelen kuruluşları ile dirsek teması kurup Ankara ambulans uçak kiralama hizmeti sunmaktadır. Dünya genelinde özel hava araçları kiralama hizmeti veren Plures, Ankara merkezli uçuşlar için özel hava ambulansı, özel jet, yolcu ve kargo uçağı kiralama hizmetleri ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Ankara Hava Ambulansı Hizmeti Zaman Kazandırır

Hayatımızın her döneminde zaman hepimiz için oldukça değerli ve kıymetli bir olgudur. Hava ambulansı da bu rotadan yola çıkan bir hizmet türüdür. Ambulans uçak, donanımlı bir hastane gibidir. Hastalar için tüm ihtiyaçlar dizayn edilmiştir. Hastanın sağlık durumuna göre özel ekipmanlar da ambulans uçak içerisine konumlandırılmıştır. Önemli ve özel bir hizmettir. Plures havacılık olarak her zaman müşteri memnuniyeti ile hareket ettiğimiz için bu hizmetin kusursuz olması bizim için çok önemlidir.

ankara-hava-ambulansı

Ambulans Uçak Nedir?

Ambulans uçak, özel durumda olan ya da durumu stabil olan hastaların başka hastanelere ya da başka sağlık kuruluşlarına transferi anlamına gelmektedir. Uzun yolculuk yapamayacak hastalar için ve steril bir ortamda transfer edilmesi gereken kişiler için oldukça önemli bir hizmettir. Ambulans uçak, bir hastane konforundadır. İçerisinde acil durumlar için gerekli tüm ekipmanlar bulunmaktadır. Bunun dışında tıbbi personeller de yine uçak içerisinde hastaya uçuş öncesi ve uçuş sırasında eşlik etmektedir. Tıbbi personel beklenmedik herhangi bir durumda hastaya müdahale edecek donanıma ve bilgiye sahiptir.

ankara-ambulans-uçak-kiralama

Ankara Merkezli Ambulans Uçak Kiralama Hizmetlerinde Plures

Ankara ambulans uçak kiralama hizmetimizde farklı yolcu kapasitelerine sahip uçaklar ile hizmet verebilmekteyiz. Firmamız sizin için en uygun olan ambulans uçak seçeneğini sizin talepleriniz doğrultusunda gerçekleştirmektedir. Çıkılacak yolculuk esnasında hasta yanında uçağın kapasite durumuna göre refakatçi de bulunabilir. Bunun için uçak büyüklüğü değişiklik gösterecektir. Hastanın yanında yakını ve özel doktoru olacak ise ona göre bir ambulans uçak tahsis edilecektir. Plures sizin için değerli olan her insanı güvenli ve hızlı bir şekilde dünyanın istediğiniz yerine Ankara merkezli ambulans uçak kiralama hizmeti ile ulaştırmaktadır.

Plures İle Ankara Merkezli Güvenli Uçuşlar

Hava aracı kiralama sektöründe lider bir portre çizen Plures, Ankara ambulans uçak kiralama hizmetinde de yine sektördeki rakiplerinden farklı bir rota izlemektedir. Kurumsal çizgisi, yenilikçi bakış açısı, uzman kadrosu, profesyonel kimliği, teknolojik yapılanması, güçlü pr politikası ile her zaman farkını ortaya koymaktadır. Tüm bu dinamikler ile Plures her hizmetinde titiz bir şekilde çalışmaktadır. Firmamız her müşterisine aynı değeri ve aynı özeni göstermektedir. Her hizmette kusursuz olana ulaşmak için çalışan firmamız havacılık ile ilgili her sorunuza çözüm üretmektedir.

Size uygun seçenekleri belirlemekten ve size hizmet vermekten mutluluk duyacağız. Ankara ambulans uçak kiralama hizmeti için bizleri aramanız ve almak istediğiniz hizmeti bizlere iletmeniz yeterli olacaktır.

İletişim Formu