Cenaze Nakli

Cenaze Nakli

Uçakla cenaze nakil hizmeti işlemleri, Plures'in uzman ekibi tarafından kısa sürede yapılmaktadır. Yakınlarınızdan herhangi birini kaybettiğiniz bu acı gününüzde, havayolu taşımacılığı şirketimiz sizlere cenazenizi istediğiniz yere taşıma imkânı vermektedir. Yüksek hizmet kalitesi ve özverili çalışmalarla uçakla cenaze nakil hizmeti sağlayan Plures Air istikrarlı ve güvenilir yapısıyla bu alanda çalışmasını sürdüren şirketler arasında çok ayrı bir yere sahiptir.

Plures Air havalimanı bulunan her yere havalimanından havalimanına bu taşımacılık hizmetini vermektedir. 7 gün 24 saat, gereken her saatte hizmet veren Plures talep doğrultusunda özel uçak kiralama hizmeti ile kalkışa hazır bir şekilde beklemektedir. Tüm işlemler ilgili yönetmeliklere ve ülkelerin kurallarına uygun olarak yapılmaktadır. Sağlık bakanlıklarının mevzuatlarına uygun olarak gerçekleştirilen nakil işlemlerinde verilen kaliteli ve sorunsuz işlemlerin yanı sıra cenaze yakınlarının değerlerine ve inançlarına karşı duyarlı davranılarak özel talepler yerine getirilmektedir.

uçak-kargo-cenaze

Uçakla Cenaze Nakil Hizmeti İşlemlerinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Uçakla cenaze nakil hizmeti hem yurt içinde hem yurt dışında global düzeyde sağlanan hizmetlerden biridir. Bu konuda detaylı ve güncel bilgiler için Plures Air ile irtibata geçebilirsiniz. Genel olarak uçaklarda tabutların taşınabileceği ayrı bir yer dizayn edilmemiştir. Bu nedenle gerek yasal işlemlerden, gerekse çeşitli tedbirlerden dolayı uçakla cenaze nakil hizmeti konusunda uyulması gereken belli kurallar vardır.

- Aynı ülke içinde uçakla cenaze nakil hizmeti işlemlerinde gönderiyi nakledebilmeniz için hastane tarafından düzenlenmiş ölüm raporu ve defin ruhsatı talep edilmektedir. Belirli bir ülke içinden başka bir ülkeye cenaze gönderme işlemlerinde de aynı yol izlenmektedir.

- Cenazenin taşımayı yapmak istediğiniz şirket tarafından belirlenen kriterlere göre tabuta yerleştirilmiş olması gerekir. Bu hususta I.A.T.A tarafından belirlenmiş olan genel kurallara ve ülkelerin belirledikleri kurallara uyulmaktadır.

- Uçakla cenaze nakil hizmeti gidilecek mesafeye ve bazı özel koşullara göre değişiklik gösterebilir. Bu konuda son güncel bilgiler için şirketin çağrı merkezine başvurulması doğru olacaktır. İşlemler Plures Air tarafından en uygun fiyatlarla ve yüksek hizmet kalitesiyle sağlanmaktadır.

- Uçakla cenaze nakil hizmetinde planlanan uçuş saatinden 2 saat önce tabut yetkililere teslim edilmelidir. Kül halinde taşınacak cenazelerin tahta kutuda ya da sandıkta taşınması gerekmektedir. Aynı zamanda kırılma ve çatlamalara karşı etkin bir şekilde korunaklı olmalıdır. Uçak hava alanına indikten sonra takriben 30-45 dakika sonra gönderinizi teslim alabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen tüm bu uçakla cenaze nakil hizmeti kriterleri, belirlenen genel kriterleri kapsamaktadır. Bu kriterler, gönderiyi nakletmeyi düşündüğünüz ülkeye göre değişiklik arz edebilir.

Uçakla cenaze nakil hizmeti işlemleri için bu alanda uzun yıllardır profesyonel kadrosu ve uluslararası hizmetler veren Plures Air tarafından sorunsuz ve planlı bir şekilde sağlanmaktadır. Uçakla cenaze nakil hizmeti konusu ile ilgili Plures Air firmasının çağrı merkezini arayıp detaylı bilgilere sahip olabilir ve işlemlerinizi kolay bir şekilde yaptırabilirsiniz.

İletişim Formu