İstanbul

İstanbul

İstanbul hava ambulansı hizmetinden faydalanarak sevdiklerinize yaşamlarının en değerli dakikalarını armağan edin. Bünyesindeki uçaklarla hızlı ve güvenli yolculuk vadeden Plures, söz konusu sağlık olduğunda da yanı başınızda.

Hayata Geç Kalmayın! İstanbul Merkezli Hava Ambulansı Hizmetleri

İstanbul birçok alanda olduğu gibi sağlığın da merkezi konumundadır. Ulusal ve uluslararası hava ambulansı kiralama hizmeti veren Plures'in İstanbul hava ambulansı kiralama hizmetiyle, dilediğiniz şehirden İstanbul'a ya da İstanbul'dan başka bir şehre veya ülkeye acil ve güvenli nakiller gerçekleştirebilirsiniz.

Avrupa standartlarında hizmet kalitesine sahip olan Plures, 10 yılı aşkın tecrübesiyle, İstanbul bağlantılı tüm hava ambulansı ihtiyaçlarınızı kısa sürede karşılayarak hastalarınızın naklini beklentilerin üzerinde bir hizmetle uluslararası standartlarda karşılamaktadır.

istanbul-ambulans-uçak-kiralama

Hava Ambulanslarının Hizmet Alanları

Hasta nakil işlemleri, mevcut hastanenin hastanın ihtiyacına cevap veremediği durumlarda veya kişisel tercihlerden ötürü gerçekleştirilmektedir. Plures'in sunmuş olduğu hava ambulansı kiralama hizmetleri ise kara yolu ile hastanın bulunduğu bölgeye ulaşmak mümkün değilse, acil bir durum söz konusuysa ve hastanın konfor içerisinde yolculuk etmesi en önemli unsursa tercih edilmektedir. Organ nakillerinde ya da doktorları acil durumun söz konusu olduğu noktaya ulaştırılmasında da ilk tercih edilen ulaştırma aracı, hızı dolayısıyla hava ambulanslarıdır.

Plures Air, deneyimli kadrosu ve profesyonel sağlık ekibi ile yüksek hızda konforlu ve güvenli uçuş hizmeti sunması sayesinde söz konusu durumlarda tercih edilebilecek en donanımlı hava yolu şirketidir. Kısacası söz konusu sağlıksa, Plures Air tüm gücüyle destekçiniz olmaya hazırdır.

7/24 Tüm Havalimanlarından Kiralama Hizmeti

Hava ambulansının İstanbul'a inişlerinde, gidilecek hastanenin konumuna göre genellikle Sabiha Gökçen ya da Atatürk havalimanlarından birisi tercih edilmektedir. Ancak Plures, bu havalimanları ihtiyacı karşılamıyorsa, durumun aciliyetine göre alternatif iniş çözümleri de sunmaktadır. İstanbul'dan diğer şehir ve ülkelere tahliyelerde ise söz konusu bölgede hastaneye veya naklin gerçekleştirilmesinin istendiği noktaya en yakın havalimanına iniş yapılmaktadır.

7 gün 24 saat hizmet veren Plures'in İstanbul hava ambulansı kiralama hizmetinden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için iletişim kanallarımızdan bize ulaşmanız yeterlidir. Acil durumlarda ise destek hattımız, taleplerinizin daha hızlı bir şekilde karşılanması açısından 7/24 sizlerin hizmetindedir.

İletişim Formu