İzmir

İzmir

Plures, İzmir merkezli ambulans uçak kiralama hizmeti ile Türkiye ve dünya genelinde hizmet verebilmektedir. İzmir'den Türkiye geneline ya da yurtdışına hizmet verebiliyoruz.

Son yıllarda yoğun olarak kullanılan özel uçaklar, sağlık alanında da rağbet görüyor. Ambulans uçak kiralama hizmeti ile hasta, organ taşımacılığı ve yaralılar için büyük avantajlar sunan Plures, hızlı ve güvenilir bir firma olarak tercih ediliyor. Vip hizmet veren Plures, yüzde yüz müşteri memnuniyeti için ekibinin eğitimine de büyük önem veriyor.

Ambulans uçak kiralama hizmeti özel avantajları sayesinde artık hak ettiği değeri buluyor ve lüks sayılmaktan öte bir ihtiyaç olarak algılanıyor. Çünkü bu ambulanslar yerinde ve anında müdahale ile hayat kurtarıyor.

Plures Ambulans Uçak Ekipleri

Ambulans uçak kiralama hizmetin de görev alan ekipler, ciddi eğitimlerden geçiyor. Kaliteli hizmet veren Plures, müşterilerini riske atmamak için pilotlarını ve sağlık ekiplerini alanında uzman kişiler arasından seçiyor. Sürekli eğitim ve teknolojik donanımı sayesinde güvenli bir ulaşım sağlıyor.

izmir-hava-ambulansı-uçak-kiralama

Ambulans uçak kiralama hizmetlerinde uçuş yapan pilotlar belli aralıklarla kontrol ediliyor ve teknolojik gelişmeler ile ilgili gelişimlerini devam ettiriyorlar. Çağımızın ihtiyaçlarına ve gelişmelerine uyumlu ve sonuç odaklı hizmet vermek için İzmir ambulans uçak kiralama hizmeti veren Plures, her türlü koşulda hızlı ve güvenli hizmet vermek için çalışıyor.

İzmir karayolu ulaşımı baz alındığında, şehirlerarası trafikten kaynaklanan gecikmeleri ortadan kaldıran bu hizmet ayrıca, ulaşılması zor noktalara kolayca ulaştığı için de tercih ediliyor. Karayolundan ulaşmanın zor olduğu iklim ve coğrafi yapı koşullarında da güvenli hizmet veren uçaklarda, deneyimli ve eğitimli sağlık ekibi bulunuyor. Bu ekip hastaneye ulaşana kadar geçen sürede ilk yardım ve ön müdahale uyguluyor. Ekip kiralama hizmeti ile uçuş sırasında acil ve riskli durumları kontrol altına alıyor.

7/24 İzmir Ambulans Uçak Kiralama Hizmeti İçin; Plures Sizinle

İzmir ambulans uçak kiralama hizmeti sayesinde gerekli teknik ve personelin ulaşamadığı bölgelere ulaşan bu uçaklar ihtiyaç sahibi hasta ve yaralıları güvenli bir şekilde hastaneye ulaştırıyor. Diğer yollar tercih edildiğinde uzun süren ulaşım, bu kişiler için hayati risk oluştururken İzmir ambulans uçak kiralama hizmeti sayesinde risk en aza indiriliyor ve bu uçaklarla birçok insanın hayatı kurtarılıyor.

İzmir ambulans uçak kiralama şirketi Plures, sağlık personelini de sürekli denetlemekte. Plures, kiralama hizmetlerinde detaylı bilgi paylaşımı, kesintisiz iletişim, hızlı tahliye becerisi, uygun uçak ve personel seçimi ile sektörün en başarılı markası olarak hizmet veriyor.

Hava ambulansı hizmetlerinde personeli ve uçakları ile farklı ve hızlı olan Plures, 7/24 İzmir ambulans uçak kiralama hizmeti vermeye devam etmektedir.

İletişim Formu