Özel Jet

Özel Jet

Havacılık sektörünün önde gelen şirketlerinden olan Plures Air hizmet verdiği tüm alanlarda olduğu gibi özel jet kiralama hizmetinde de fark yaratmayı sürdürüyor. Plures, dünyanın neresine olursa olsun siz değerli konuklarına en konforlu uçuşları yaşatmayı ilke edinerek, benimsediği benzersiz çözümler ve müşteri memnuniyeti bakış açısıyla zamandan ve maliyetten tasarruf imkânını da sağlıyor.

Özel Jet Kiralamanın Avantajları

Paris'te bir öğle yemeği, Maldivler'de bir yaz tatili ya da Japonya'da bir toplantı. Gerçekleştireceğiniz her etkinlikte özel jet kiralama size esneklik ve rahatlık sağlar.

- Özel jet kiralama hizmeti sayesinde uçuştan sadece 15 dakika önce check-in,

- Seyahat planınıza uygun çözümlerle uçuş planları,

- Yolda uçuş planınızı değiştirmeniz gerektiğinde esneklik,

- Özel jet kiralama hizmetinden yararlanarak hedefinize rahat ve tazelenmiş hissederek varmak,

- Havaalanı gecikmeleri ve uzun kuyruklardan kaçınarak zamandan tasarruf sağlamak,

- 24 Saat hizmetinizde olan uçak uzmanları,

- Size en uygun gün ve zamanda uçma imkânına özel jet kiralama ile sahip olmak,

- Gideceğiniz yere doğrudan ulaşmak,

- Lüks uçağınızla gideceğiniz yere ulaşmanın gizliliği, güvenilirliği ve konforu, Plures Air özel jet kiralama hizmetini kullanmanın size sağlayacağı avantajlardan sadece birkaçıdır.

özel-jet-uçak-kiralama-hizmeti

Plures Air İle Özel Jet Kiralama Hizmetleri

Plures siz değerli müşterilerine sunduğu bu konforu sadece uçuş esnasında sağladığı lüks ve sofistike ortamla değil, uçuş öncesi ve sonrası hizmetleriyle de destekler. Dünya ticari havacılık şirketleriyle üstün bir koordinasyon ile çalışan Plures Air, özel jet kiralama hizmetleriyle ulaşımınızı gerçekleştireceğiniz uçağın seçiminde size en uygun seçeneği profesyonel bir ekiple sunar.

Plures Air jet kiralama hizmetinden; üst düzey yöneticiler, devlet ve hükümet başkanları, iş adamları, müzik grupları gibi tüm prestijli insanlar faydalanmaktadır. Özel jet kiralama hizmetinden faydalandığınızda asla gereksiz aramalardan geçmez, bagaj bekleme veya bagajınızı kaybetme riskini almaz, servis için beklemezsiniz. Uzman ve profesyonel bir ekip ile ayrıcalıklı, güvenli ve keyifli bir yolculuk yapmanın tadını çıkarırsınız.

plures-jet-uçak-kiralama-şirketi

Plures Air özel jet kiralama hizmetleri kapsamında 5 ile 8 kişi arasında yolcu taşıma kapasitesine ve 2- 3,5 saat arası uçuş süresine sahip light jetler, yine 8 kişiye kadar yolcu kapasitesine ve 3 ile 5 saat arası uçuş süresine sahip midsize jetler ve 12-19 kişi arası yolcu taşıma kapasitesiyle 3 ile 5,5 saat arası uçuş mesafesine sahip heavy jetler ve daha yüksek kapasitelere sahip uçaklar ile müşterilerine hizmet vermektedir. Herhangi bir sermaye yatırımı yapmadan, özel bir uçağa sahip olmadan, özel bir uçak ile seyahat etmenin tüm ayrıcalığını ve konforunu Plures Air özel uçaklarıyla yaşayın.

Haydi şimdi siz de en verimli yatırımınızı zamana ve konfora yapın ve özel jet kiralama hizmetlerinden yararlanmak için Plures Air'i hemen arayın.

İletişim Formu