Özel Uçak

Özel Uçak

Plures Air havacılık şirketi kaliteli ve güvenilir hizmetiyle, özel uçak kiralama hizmetleri almak isteyen müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır. En seçkin hava taşımacılığı firmalarından biri olan hatta bu konuda titizlikle çalışan, hiçbir koşulda kendinden ödün vermeyen Plures Air, yıllardır aynı çizgide hizmetlerini sürdürmektedir.

plures-özel-uçak-kiralama-hizmeti

Herkes Özel Uçak Kiralama Keyfini Bir Kez Tatmalı

Özel uçak kiralama hizmetlerinden faydalanmak için hemen Plures Air ile iletişime geçin. 7/24 canlı destek hattını her türlü sorunuzda kullanabilirsiniz. Özel uçak kiralama hizmetleri; özel jet, kargo uçak, yolcu uçak ve ambulans uçak hizmetlerini kapsamaktadır. Sizin belirlediğiniz saatte ve günde, dilediğiniz rotada, kalkış ve varış noktaları tespit edilir ve güvenilir profesyonel uçuş kadrosu ile hemen yola çıkılır. Plures ile özel uçak ayrıcalığını dileyen herkes yaşayabilir. Zaman konusunda Plures Air firması tamamen esnektir. Gece gündüz ayrımı ve mesafe aralığı sınırlaması yoktur. Filodaki uçakların büyük bir kısmı uçaklarını boş zamanlarda kiraya veren özel şahıs ve şirketlere aittir. Özel uçak kiralama hizmetlerinde, uçaklar mesafe, varış yeri, kapasite gibi özelliklere göre seçilir ve hizmete sunulur. 10 yılı aşkın tecrübesi, deneyimli ve uzman teknik kadrosu, hassas hizmet anlayışı ile Plures Air sizlere en iyi hava yolculuklarını yaşatmakta yeri geldiğinde kargonuzu hava yolu ile en sağlam şekilde teslim etmektedir.

plures-özel-uçak-kiralama-şirketi

7/24 Özel Jet ve Ambulans Uçak Kiralama Hizmeti

Özel jetler en az 4 kişiliktir ve gerektiğinde 50 kişi üzerine kadar kapasitesini artırabilir. Light, midsize, heavy ve ultra long range tipi jetleriyle kiralama hizmeti sunulmaktadır. Pazar fiyatlarına oranla üstün fiyat ayrıcalıklarını da müşterilerine sunar. Fiyatlar gidiş ve dönüş sırasında talep edilen ek hizmetlere göre de değişebilir.

Özel seyahatlerin yanı sıra, ambulans uçak kiralama hizmeti de veren Plures Air, sağlık alanında da başarılı havacılık hizmetlerini sürdürmektedir. Özel uçak kiralama hizmetleri içinde en önemli kategori ambulans uçaklardır. Sağlık kuruluşlarının son yıllarda kullanmaya başladığı bu hizmet ile olay yerine ulaşım yoğun trafiğe sahip bölgelerde artık çok daha kolay.

Hava Ambulansı ve özel jet taleplerinizi 7/24 şirketimize iletebilirsiniz. Acil durum ve taleplerinizde mobil destek hattımız aracılığı ile iletişim kurunuz.

Özel uçak kiralama hizmetlerinden bir diğeri de kargo uçaklardır. Uluslararası tüm kargolarınız zamanında teslim edilir. Tamamen güven çerçevesinde yüksek kalite ve özenle işleminiz gerçekleştirilir.

Plures Air güvencesi ile özel uçak kiralama hizmetleri yıllardır süregelmektedir. Web sitemiz üzerinden talep formunu doldurarak anında yanıt alabilir ve yolculuğunuzu planlayabilirsiniz. Plures Air, özel hava yolu seyahatleri ve taşımacılık hizmeti verir.

İletişim Formu