Plures Kargo

Plures Kargo

Plures Air, havacılık ve turizm hizmetlerinin yanı sıra Türkiye merkezli, uluslararası kargo hizmetleri veren bir havacılık şirketidir. Tecrübeli ekibi, geniş hava yolu ağı ve müşterilerinin güveni ile her geçen gün hizmet kalitesini ileri götürmektedir. Plures Air bünyesindeki son teknolojilerle donatılmış kargo uçakları tüzel kişilere ve şirketlere, 7/24 hizmet vermektedir. Plures Air'e teslim edilen her kargo, dünyanın herhangi bir bölgesine hiçbir aksama olmadan hızla gönderilmektedir. En özel, hassas ve acil kargo gönderimleri Plures Air hizmetleri güvencesi altında hızlı ve aksaksız yapılmaktadır.

Plures Uçak Kargo ve Kargo Uçak Kiralama Hizmeti

Kargo uçak kiralama hizmeti, bir gönderinin istenilen havalimanından – havalimanına en hızlı şekilde taşınmasıdır. Plures Air uçakları, kargonun niteliği, boyutları ve ağırlığına göre çeşitlilik gösterir. Her birinin taşıma kapasitesi farklıdır. Kargo uçaklarına teslim edilen her ürün, ister ağır, ister hafif, ister kırılabilir olsun, varış noktasına kadar kırılma, dökülme gibi aksaklıklar yaşamadan, sağlam bir şekilde ulaşır.

plures-uçak-hava-kargo

Dünya standartlarında hizmet veren Plures Kargo taşımacılık hizmetleri her gönderiye uygun çözüm üretmektedir ve her bir gönderinin altından kalkabilecek bir altyapıya sahiptir. Plures hava kargo ekibi; ağır-büyük parçalar, tehlikeli maddeler, bozulabilir meyve-sebze, insani yardım malzemeleri, canlı hayvan, yağ ve yedek parça malzemeleri, büyük ve değerli eşyalar, otomotiv, makine vb. gönderiler için ekonomik fiyatlar ile hızlı teslimat çözümleri sunabilmektedir.

Plures ile iletişime geçerek, kargo uçağı kiralama hizmeti alabileceğiniz gibi tek seferlik ya da düzenli hava gönderimleri için hediye, koli, evrak, numune gibi kargolarınızı da en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Plures Air hava kargo ekibinin sunduğu farklı gönderim seçenekleri sayesinde kargo gönderimleri istenen tarih ve saat aralıklarında teslim edilmektedir. Plures Air uçak kargo hizmetleri seçenekleri;

• Kapıdan – Kapıya,

• Kapıdan – Havalimanına,

• Havalimanından – Kapıya,

• Havalimanından – Havalimanına

Plures Air kargo hizmetleri aracılığıyla bu zamana kadar dünya çapındaki birçok satış acentesi, özel şirket, kamu kuruluşu, petrol, inşaat, otomotiv gibi sektörlerde faaliyet gösteren şirketler, vakıf, dernek ve yardım kuruluşları ve tüzel kişiler kargo gönderim ihtiyaçlarını karşılamışlardır.

Dünya çapında kargo uçağı kiralama ya da herhangi bir kargo gönderim (koli, evrak, ürün vb.)hizmeti almak için Plures Air'e +90212 465 33 32 numaralı telefon numaramızdan dilediğiniz zaman ulaşabilir veya web sayfasına göz atabilirsiniz. Plures Air uzman kadrosu, gönderiniz hakkında bilgi, teslimat bilgileri, kargo uçak bilgileri, kiralama süreci, organizasyon ve zaman yönetimi, maliyetler ve ilgili izinler gibi konular hakkında sizlere detaylı bilgi verecektir.

İletişim Formu