Skip to Content

Ambulans Uçak Kiralama Fiyatları, kiraladığınız uçağın tipine, gideceği mesafeye ve talep ettiğiniz özel hizmetlere göre değişkenlik göstermektedir.

Siz de firmamızın Ambulans Uçak Kiralama Fiyatları hakkında bilgilenmek ve nakil ihtiyaçlarınızı hızlı çözüme kavuşturmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ambulans Uçak Kiralama Fiyatları

Ambulans Uçak Kiralama Fiyatları, transferin gerçekleşeceği noktalar arası uzaklık, uçak cinsi ve kara ambulansı desteği alınmasına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Artan bütçenin birey tarafından karşılanamayacak olması durumunda, firmamız, daha düşük bütçeli olan tarifeli hava yolları vasıtasıyla doktor nezaretinde hasta transferi hizmeti de sunmaktadır.

Ambulans Uçak Kiralama hizmetleri ile hasta veya yaralıların bulundukları bölgeden bir başka bölgeye taşınmasında kolaylık sağlanmakta, zamandan da tasarruf edilmektedir. Söz konusu sağlık olduğu için Uçak Kiralama hizmetleri arasında farklı bir konumda bulunan bu hizmet ile sadece bireylerin değil, organın transferleri de yapılmakta, ayrıca doğal afet gibi durumlarda tıbbi tahliyeler de gerçekleştirilebilmektedir.

özel-ambulans-uçağı-kiralama-fiyatları

Ambulans Uçak Kiralama Fiyatı

Ambulans uçak kiralama fiyatları, kalkış ve varış yapılacak havalimanına, uçuş süresine, uçak tipine, sağlık ekibi ve kullanılacak medikal ekipmana göre değişiklik gösterse de en çok kullanılan rotalara ait Ambulans Uçak Kiralama Fiyatları aşağıdaki gibidir.

- Tek yön ifadesi ile tek gidiş, çift yön ifadesi ile gidiş-dönüş uçuş tipi tanımlanmaktadır.

  • Uçuş süresi; uçağın İstanbul/Atatürk Havalimanı'ndan kalkması, varış meydanına ulaşması ve tekrar İstanbul/Atatürk Havalimanına dönmesi arasında geçen zamanı kapsamaktadır.
  • 1 saatlik uçuş süresi için Ambulans Uçak Kiralama Fiyatı 2.500 € + KDV'dir. Yurt dışı uçuşlarda KDV uygulanmaz.
  • Uçuş süresi fiyatları operasyon ve uçağın özelliklerine göre farklılıklar gösterebilir. Ücretsiz detaylı bilgi için şirketimiz ile iletişime geçiniz.
ambulans uçak kiralama fiyatları
Özel Ambulans Uçak Kiralama Hizmeti

Plures Air, dünya genelinde Özel Ambulans Uçak Kiralama hizmeti veren ve bu alanda sektörde bilinen bir firmadır. Sahibi olduğu Cessna Citation V tipi uçak ile Özel Ambulans Uçak Kiralama hizmetleri vermektedir. Ambulans uçağımızda Avrupa standartlarında tıbbi cihaz ve son teknoloji hasta taşıma sedyeleri kullanılmakta ve 7/24 hizmet verilmektedir.

Özel ambulans uçak kiralama hizmetine ihtiyaç duyduğunuz her an, 7/24, Plures Air ile iletişime geçebilir, firmamızın uygun Ambulans Uçak Kiralama Fiyatları hakkında bilgi alabilirisiniz.

hava-ambulansı-fiyatı
Özel Hastaneler, Sigorta Şirketleri için Özel Çözümler

Ambulans uçak kiralama hizmeti bireysel ihtiyaçlar için olduğu kadar sağlık kurumları, yardım dernekleri, kurumlar, sigorta şirketleri ve hatta özel şirketlerin ihtiyaçları için de özel çözümler sunmaktadır. Siz de kurumunuzun ihtiyaçları için Ambulans uçak kiralama hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız Plures Air'la iletişime geçerek size özel fiyat bilgilerine ve hizmet detaylarına ulaşabilirsiniz.

Ambulans Uçak Kiralama Fiyatları hakkında bilgi almak için mobil destek hattımızdan 7/24 bize ulaşabilirsiniz.