Skip to Content

Yurt dışından uçakla hasta nakil hizmetinde her zaman sedyeli/yatarak nakil yapılmamaktadır. Stabil hastaların birçoğu oturarak seyahat edebilir. Uçuş esnasında size tecrübeli bir doktorun eşlik edeceği bir nakil hizmeti talebinde bulanabilirsiniz.

Uçakla Yatalak Hasta Taşıma

Uçakla yatalak hasta nakli, özel tıbbi gereksinimleri olan ve taşınması gereken hastalar için gerekli olan seçeneklerden biridir. Oldukça ciddi bir planlama ve nakil işlemi gerektiren bu süreç, hastanın tıbbi durumuna, ihtiyaçlarına ve seyahat uzunluğuna göre planlanır. Uçuş süresi boyunca hastanın solunum cihazları, oksijen ve monitörler gibi tıbbi ihtiyaçları dikkate alınır. Bu cihazlar nakil işlemi boyunca hastaya bakmakla görevlendirilen doktor/sağlık personeli tarafından kontrol edilir.

Uçakla Sedyeli Hasta Taşıma

Sedye ile nakledilmesi gereken hastalar için bir dizi prosedür ve gerekli tıbbi gereksinimin karşılanması gerekmektedir. Uçakla sedyeli hasta taşıma, hastaların konforunu ve tıbbi gereksinimleri karşılanarak gerçekleştirilmektedir. Uçuş sırasında hasta bakımını sağlamak için doktor ya da sağlık personeli görev alır.

Uçakla hasta nakil hizmetlerimiz ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için şirketimiz ile iletişime geçiniz.