Skip to Content

İstanbul Ambulans Uçak Kiralama hizmetimizden faydalanarak 7/24 hasta transferi gerçekleşitirebilirsiniz. İstanbul merkezli ambulans uçak kiralama hizmetlerinde 7/24 çalışmaktayız.

İstanbul Ambulans Uçak Kiralama Hizmetleri

İstanbul birçok alanda olduğu gibi sağlığın da merkezi konumundadır. Ulusal ve uluslararası alanlarda ambulans uçak kiralama hizmeti veren Plures'in İstanbul ambulans uçak kiralama hizmetiyle, dilediğiniz şehirden İstanbul'a ya da İstanbul'dan başka bir şehre veya ülkeye acil ve güvenli nakiller gerçekleştirebilirsiniz.

Avrupa standartlarında hizmet kalitesine sahip olan Plures Air, 15 yılı aşkın tecrübesiyle, İstanbul bağlantılı ambulans uçak kiralama hizmeti ile ihtiyaçlarınızı kısa sürede karşılayarak hastalarınızın naklini beklentilerin üzerinde bir hizmetle uluslararası standartlarda karşılamaktadır.

istanbul-ambulans-uçak-kiralama

İstanbul Ambulans Uçak Kiralama

Hasta nakil işlemleri, mevcut hastanenin hastanın ihtiyacına cevap veremediği durumlarda veya kişisel tercihlerden ötürü gerçekleştirilmektedir. Şirketimizin sunmuş olduğu İstanbul ambulans uçak kiralama hizmetleri ise kara yolu ile hastanın bulunduğu bölgeye ulaşmak mümkün değilse, acil bir durum söz konusuysa ve hastanın konfor içerisinde yolculuk etmesi en önemli unsursa tercih edilmektedir. Organ nakillerinde ya da doktorları acil durumun söz konusu olduğu noktaya ulaştırılmasında da ilk tercih edilen ulaştırma aracı, hızı dolayısıyla ambulans uçaklardır.

Plures Air, deneyimli kadrosu ve profesyonel sağlık ekibileri ile yüksek hızda konforlu ve güvenli uçuş hizmeti sunması sayesinde söz konusu durumlarda tercih edilebilecek en donanımlı hava yolu şirketidir. Kısacası söz konusu sağlıksa, Plures Air tüm gücüyle destekçiniz olmaya hazırdır.

istanbul-hava-ambulansı

7/24 İstanbul Ambulans Uçak Kiralama Hizmeti

Hava ambulansının İstanbul'a inişlerinde, gidilecek hastanenin konumuna göre genellikle Sabiha Gökçen ya da Atatürk havalimanlarından birisi tercih edilmektedir. İstanbul'dan diğer şehir ve ülkelere tahliyelerde ise söz konusu bölgede hastaneye veya naklin gerçekleştirilmesinin istendiği noktaya en yakın havalimanına iniş yapılmaktadır.

7 gün 24 saat hizmet veren Plures'in İstanbul Ambulans Uçak Kiralama hizmetinden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için iletişim kanallarımızdan bize ulaşmanız yeterlidir. Acil durumlarda ise destek hattımız, taleplerinizin daha hızlı bir şekilde karşılanması açısından 7/24 sizlerin hizmetindedir.